Beni Affet 605. Bölüm Tek Parça Full Hd izle 22 Eylül 2014Beni Affet 605. BolumBeni Affet 605. Bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 605. Bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 605. Bölüm Tek Parça seyret,Beni Affet son bölüm izle,Beni Affet 605. Bölüm izle

Beni Affet dizisi yeni bölümü ile 22 eylül pazartesi saat 16:30 da Star tv ekranlarında olacak. Yeni haftaya Kemal ile girecek olan Beni Affet izleyicileri Kemal’i gördüğüne çok sevinecek. Kemal araba patlamasında ölmüş diye çok korkulmuştu fakat şükürler olsun korkulan olmadı. Frekans değişikliği sebebi ile izlenme oranları düşen dizi bakalım yeni haftaya nasıl izlenme oranı ile girecek hep beraber göreceğiz.
İçinde Kemal’in olduğu sanılan arabanın patlaması sonucu herkes neye uğradığını şaşırmış izleyiciler neye uğradığını şaşırmışrı ama Beni Affet dizisi sıkı takipçileri ise biliyorlardı ortada bir yalan olduğunu, arabanın içinde Kemal’in olup olmadığı araştırılmaya başlanmıştır. Kemal’in ölmüş olabileceği fikri Kozan ailesine büyük bir acı yaşatır. Ancak yine de umutlar tükenmiş değildir. Öte yandan yangınla ilgili olduğunu düşündüğü kaseti ele geçirmek isteyen Eylül, Yalçın’ın evindedir.
Star Tv Beni Affet 605. Bölüm  de kocasını kaybettiğini düşünen Bahar için artık hayal ve gerçeği ayırt etmek oldukça zordur. Sevgi bir yandan Kemal için üzülürken, bir yandan kızının durumu için endişelidir. Yapılan araştırmalar sonucu gelen kötü haber, Bahar’ı büyük bir yıkıma uğratır. Ancak gerçek kimsenin bilmediği bir yerde gizlidir.

Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.