Beni Affet 767. Bölüm izle Tek Part Son 7 Nisan 2015 #Beniaffet


Beni Affet 664. BolumBeni Affet 767. Bölüm Özeti: Bu Hafta Çok Heyecanlı Bir Bölüm ile Beni affet 767. Bölüm ile 07 Mayıs 2015'te Aksiyon Dolu Bir Bölüm ile Kaldığı Yerden Hızla Devasm Ediyor.Yeni Bölüm'de Olacaklar Şimdiden Merak Konusu?

Beni Affet 767. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 767. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 767. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 767. Bölüm izle

Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.
 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.