Beni Affet 784. Bölüm izle Tam Bölüm !! 1 Haziran 2015


Beni Affet 664. Bolum
Beni Affet 783. Bölüm Özeti: Üst Üste Yaşanan Olaylar Ailede Büyük Sıkıntılar Yaratacağı Gözüküyor.Kemal Bahar ile Arasını Tekrar Düzelteceği Gözüküyor.Bakalım Olacaklar Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.Olacakalr Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor..

Beni Affet 784. Bölüm Takılmadan izle 01-06-2015,Beni Affet 784. Bölüm internetten izle,Beni Affet 784. Bölüm Donmadan seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 784. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 784. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 784. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 784. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 784. Bölüm izle

Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.

 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?

Labels: , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.