Beni Affet 790. Bölüm Tek Parça izle Son !! 09 Haziran 2015 #BeniaffetBeni Affet 790. Bölüm Özeti:
Yeni Bölüm ile Baya Ses Getiren Dizi Beni Affet Yeni Bölüm ile Herkesin ilgi Odağı Olmayı Başarmıştır Bütün ülkede izlenen Dizi Beni Affet Reyting Rekorları Kırmaya Devam Ediyor.Bakalı 9 Haziran'da Olacaklar Merak Konusu?

Beni Affet 790. Bölüm Takılmadan izle 10-06-2015,Beni Affet 790. Bölüm internetten izle,Beni Affet 790. Bölüm Donmadan seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 790. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 790. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 790. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 790. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 790. Bölüm izle

Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.
 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?

Labels: , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.