Beni Affet 792. Bölüm izle Tam Bölüm !! 11 Haziran 2015 #Beniaffet


Beni Affet 664. BolumBeni Affet 792. Bölüm Özeti: izleyneleri Hayrete Düşürecek Bir Bölüm ile Beni Affet Fanlarını Ekran Başına Kitlemeye Devam Ediyor.Üst Üste Aksiyonlar Yaşayan Kemal Oğlu Yusuf için Elinden Geleni Yapıyor Fakat işler Karışmaya Başlamıştır..

Beni Affet 792. Bölüm Takılmadan izle 12-06-2015,Beni Affet 792. Bölüm internetten izle,Beni Affet 792. Bölüm Donmadan seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 792. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 792. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 792. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 792. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 792. Bölüm izle

Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.
 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?

Labels: , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.