Beni Affet 839. Bölüm izle Tek Parça Yeni !! 02 Kasım 2015 #Beniaffet


beni affet 839. bölüm izle ile ilgili görsel sonucu

Beni Affet 839
. Bölüm Özeti: ümit, Mahir’le ilgili gerçeği öğreniyor.Kemal’e olan hislerini örtmeye çalışan Bahar, kendisini hayata döndüren Demir ile güzel bir arkadaşlık içindedir. Kemal’in sebep olduğu bir olayla, Bahar’ın sağlığı ile alakalı mucizevi bir gelişme yaşanır. Kardeşi Kader’in peşine azalan ümit, Mahir’le ilgili gelişen olayları öğrenir.

Cüneyt, aşkı Feride’nin moralini yerine getirmek için çeşitli yöntemler denerken, Feride ise onu kendinden soğutmaya kararlıdır. Murat’a karşı olan duygularını Reyhan’a itiraf eden Pelinsu, ondan aralarını yapmaları için yardım ister

Beni Affet 839 Youtube izle,Beni Affet 839. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 839. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 839. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 839. Bölüm izle

BENİ AFFET SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA STAR TV 

Beni Affet Geçtiğimiz Hafta Olanlar Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.

 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?

Labels: , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.