Beni Affet 876. Bölüm Star Tv 23 Aralık 2015 Çarşamba Yeni Bölüm !!

Beni Affet Geçtiğimiz Hafta Olanlar Berat, Cesur’la ilgili bildiği her şeyi Kemal’e anlatır. Berat’ın ağzından dökülen her sözle daha da sinirlenen Kemal, ikisini de parmaklıklar ardına göndermeye kararlıdır. Ancak planları suya düşen Cesur, Berat’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Leyla’nın Sait’le gideceğini öğrenen Umut, Leyla’dan gerçekleri anlatmasını ister.

Beni Affet izle,Beni Affet Son Bölüm,Beni Affet 876. Bölüm izle,Beni Affet 876. Bölüm tek Parça izle,Beni Affet 23 Aralık 2015 izle,Beni Affet Çarşamba Star Tv izle,Beni Affet 23.12.2015 izle,Beni Affet 876. Bolum izle

 Kötü günleri geride bırakan Feride, Bahar’la birlikte bebeği için hazırlık yapar. Bu sırada Mustafa’nın Tunç’un babası olduğunu anlayan Osman, geçmişte karısı Zühre’ye yaptığı kötülük yüzünden ondan intikam almak ister. Mustafa kendi mezarını kazarken, Osman’ın kötü bir şey yapacağından endişelenen Cüneyt ve Zühre yetişebilecek midir?


ümit, Mahir’le ilgili gerçeği öğreniyor.Kemal’e olan hislerini örtmeye çalışan Bahar, kendisini hayata döndüren Demir ile güzel bir arkadaşlık içindedir. Kemal’in sebep olduğu bir olayla, Bahar’ın sağlığı ile alakalı mucizevi bir gelişme yaşanır. Kardeşi Kader’in peşine azalan ümit, Mahir’le ilgili gelişen olayları öğrenir.

Cüneyt, aşkı Feride’nin moralini yerine getirmek için çeşitli yöntemler denerken, Feride ise onu kendinden soğutmaya kararlıdır. Murat’a karşı olan duygularını Reyhan’a itiraf eden Pelinsu, ondan aralarını yapmaları için yardım ister

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

a
Blogger tarafından desteklenmektedir.